Nasi przedstawiciele handlowi i serwisanci są do Twojej dyspozycji

 

STRZELCE WIELKIE 

Andrzej Wojewoda

tel. 784 918 844

a.wojewoda@agros-wronscy.pl

powiaty: radomszczański, piotrkowski,bełchatowski, raciborski i okolice

Arkadiusz Smolarek

tel. 600 353 819

a.smolarek@agros-wronscy.pl

Powiaty: Dąbrowa Górnicza, będziński, żywicki, sosnowiecki, gliwicki, katowicki, tyski, oświęcimski, pszczyński, cieszyński, mikołowski, bieruńsko-lędziński, bielski i okolice

Szymon Mazur

tel. 604 485 107

sz.mazur@agros-wronscy.pl

powiaty: tarnogórski, lubliniecki

Zdzisław Jasek

tel. 600 353 818

z.jasek@agros-wronscy.pl

powiaty: częstochowski, pajęczański,kłobucki, zawierciański, radomszczański, bełchatowski

Zbigniew Pieroński

tel. 660 768 021

serwis@agros-wronscy.pl

Kierownik Serwisu

WRÓBLEW 

Krzysztof Janiak

tel. 608 620 937

k.janiak@agros-wronscy.pl

powiaty: sieradzki

Jacek Sowała

tel. 728 493 303

j.sowala@agros-wronscy.pl

powiaty: sieradzki, zdunskowolski, łaski

Tomasz Duszyński

tel. 728 493 396

t.duszynski@agros-wronscy.pl

powiaty: sieradzki, wieluński, wieruszowski

Robert Głuszczak

tel. 662 206 867

r.gluszczak@agros-wronscy.pl

powiaty: sieradzki

Andrzej Galewicz

tel. 608 625 095

serwiswroblew@agros-wronscy.pl

Kierownik Serwisu

SZONOWICE 

Iwona Hercog

tel. 784 501 894

i.hercog@agros-wronscy.pl

powiaty: raciborski i okolice

Sławomir Heyduk

tel. 784 522 296

s.heyduk@agros-wronscy.pl

powiaty: wodzisławski, jastrzębski, pszczyński, bielski, żywiecki, cieszyński i okolice

Krzysztof Żłobicki

tel. 662 206 822

k.zlobicki@agros-wronscy.pl

powiaty: raciborski, gliwicki, kędzierzyńsko-kozielski i okolice

Adam Szwiec

tel. 504 891 862

serwisszonowice@agros-wronscy.pl

Kierownik Serwisu

PRADŁA 

Paweł Tkacz

tel. 728 929 922

p.tkacz@agros-wronscy.pl

powiaty: zawierciański, myszkowski, okulski i okolice

rafal kalamt1.jpg

Rafał Kalamat

tel. 784 921 889

r.kalamat@agros-wronscy.pl

powiaty: zawierciański, myszkowski, okulski i okolice

SKLEP-CZĘŚCI ZAMIENNE

STRZELCE WIELKIE  


czesci@agros-wronscy.pl               

784 522 307

Krzysztof Kowalski


608 624 225

Szymon Jargan


608 625 165

Jan Klimczyk

MOBILNY DORADCA HANDLOWY

 

SZONOWICE


k.paczka@agros-wronscy.pl         

662 206 832

Krzysztof Paczka

PRADŁA


d.labocha@agros-wronscy.pl                

500 062 627

Dominik Labocha

WRÓBLEW


w.galewicz@agros-wronscy.pl               

608 620 587

Witold Galewicz

Siedziba firmy

P.H.U.P Agros-Wrońscy Sp. z o.o.

Czynne: pn - pt 7.00-16.00

                      sb 7.00-13.00

Ul. Częstochowska 3

98-337 Strzelce Wielkie

Tel.: +48 34 311 07 82

Fax.: +48 34 364 78 68

e-mail: agros@agros-wronscy.pl

FILIA WRÓBLEW

 

Czynne: pn - pt 7.30 - 15.30

                        sb 7.30-13.00

Ul. Wróblew 8 b

98-285 Wróblew

Tel.: +48 43 821 33 08

Fax.: +48 43 821 32 00

e-mail: wroblew@agros-wronscy.pl


FILIA SZONOWICE

 

Czynne: pn - pt 7.30:15.30

                      sb 7.30-13.00

Ul. Słowackiego 30

47-411 Rudnik

Tel.: +48 32 410 65 85

Fax.: +48 32 410 65 88

e-mail: szonowice@agros-wronscy.pl

FILIA PRADŁA

 

Czynne: pn - pt 7.30-15.30

                      sb 7.30-13.00

Ul. Wyzwolenia 90

42 – 425 Kroczyce

Tel.: +48 728 929 922

 tel.2.: +48 784 921 889

e-mail: p.tkacz@agros-wronscy.pl

  • © 2019 r.   Strony internetowe Trustnet
  • Zadzwoń do nas Tel. (34) 311-07-82