Nasi przedstawiciele handlowi i serwisanci są do Twojej dyspozycji

 

STRZELCE WIELKIE

Krzysztof Kowalski

tel. 784 522 307

k.kowalski@agros-wronscy.pl

woj. śląskie, łódzkie

Dyrektor Handlowy

Andrzej Wojewoda

tel. 784 918 844

a.wojewoda@agros-wronscy.pl

powiaty: radomszczański, piotrkowski,bełchatowski, raciborski i okolice

Arkadiusz Smolarek

tel. 600 353 819

a.smolarek@agros-wronscy.pl

Powiaty: Dąbrowa Górnicza, będziński, żywicki, sosnowiecki, gliwicki, katowicki, tyski, oświęcimski, pszczyński, cieszyński, mikołowski, bieruńsko-lędziński, bielski i okolice

Szymon Mazur

tel. 604 485 107

sz.mazur@agros-wronscy.pl

powiaty: tarnogórski, lubliniecki

Daniel Płóciennik

tel. 608 625 165

d.plociennik@agros-wronscy.pl

powiaty: częstochowski, pajęczański,kłobucki, zawierciański, radomszczański, bełchatowski

Krzysztof Szczęsny

tel. 608 624 694

agros@agros-wronscy.pl

Specjalista ds. finansowania

 

Zbigniew Pieroński

tel. 660 768 021

serwis@agros-wronscy.pl

Kierownik Serwisu

Paweł Kowalski

tel. 573 782 592

p.kowalski@agros-wronscy.pl

Manager Serwisu

WRÓBLEW

anonim.png

Witold Staniszewski

tel. 608 620 937

w.staniszewski@agros-wronscy.pl

powiaty: sieradzki

Dyrektor Oddziału

Jacek Sowała

tel. 728 493 303

j.sowala@agros-wronscy.pl

powiaty: sieradzki, zdunskowolski, łaski

 

Tomasz Duszyński

tel. 728 493 396

t.duszynski@agros-wronscy.pl

powiaty: sieradzki, wieluński, wieruszowski

Robert Głuszczak

tel. 662 206 867

r.gluszczak@agros-wronscy.pl

powiaty: sieradzki

 

 

Andrzej Galewicz

tel. 608 625 095

serwiswroblew@agros-wronscy.pl

Kierownik Serwisu

SZONOWICE

szwiec

Adam Szwiec

tel. 504 891 862

a.szwiec@agros-wronscy.pl

Dyrektor Oddziału, Specjalista ds. maszyn żniwnych

heyduk

Sławomir Heyduk

tel. 784 522 296

s.heyduk@agros-wronscy.pl

powiaty: Suski, Chrzanowski, Oświęcimski, Wadowicki

Arkadiusz Dobija

tel. 507 971 975

a.dobija@agros-wronscy.pl

powiaty: Cieszyński, Bielski,

Bielsko-Biała, Żywiecki

szatanek.png

Robert Szatanek

tel. 517 690 829

r.szatanek@agros-wronscy.pl

Maszyny budowlane, komunalne

 

ZDANOWICE

 

Karol Oramus

tel. 728 929 922

k.oramus@agros-wronscy.pl

woj.: świętokrzyskie

Dyrektor Oddziału

Oktawian Trenda

tel. 573 782 591

o.trenda@agros-wronscy.pl

powiaty:Kielecki, Włoszczowski, Starachowicki, Skarżyski, Myszkowski, 

 

Bartosz Prusek

tel. 784 921 889

b.prusek@agros-wronscy.pl

powiaty: Zawierciański, Olkuski

krupa (1).png

Krzysztof Krupa

tel. 728 954 917

k.krupa@agros-wronscy.pl

powiaty:Pińczowski, Jędrzejowski, 

 

Andrzej Otręba

tel. 507 971 943

serwiszdanowice@agros-wronscy.pl

Kierownik Serwisu

SKLEP-CZĘŚCI ZAMIENNE

STRZELCE WIELKIE


SZONOWICE

ZDANOWICE

WRÓBLEW

czesci@agros-wronscy.pl

czesciszonowice@agros-wronscy.pl

d.labocha@agros-wronscy.pl

czesciwroblew@agros-wronscy.pl

 

608 624 225

Szymon Jargan

Kierownik Sklepu Części Zamiennych


608 625 311

Grzegorz Czerwonka

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych


797 351 825

Rafał Majchrzyk

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

 

 

662 206 832

Patryk Afa

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

 

500 062 627

Dominik Labocha

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

 

608 620 587

Witold Galewicz

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

       
Siedziba firmy

P.H.U.P Agros-Wrońscy Sp. z o.o.

Czynne: pn - pt 7:30-17:00

Serwis, sklep części zamiennych 7:30-15:30

Ul. Częstochowska 3

98-337 Strzelce Wielkie

Tel.: +48 34 311 07 82

Fax.: +48 34 364 78 68

e-mail: agros@agros-wronscy.pl

NIP 574 000 70 71

 

P.H.U.P AGROS-WROŃSCY  Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Wielkich  przy ul. Częstochowska 3 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy  KRS, pod numerem KRS 0000108060, Kapitał zakładowy 59.000,- PLN, NIP 5740007071, REGON 002767964.

FILIA WRÓBLEW

 

Czynne: pn - pt 7:30 - 17:00

Serwis, sklep części zamiennych 7:30-15:30

sb, ndz: nieczynne

Ul. Wróblew 8 b

98-285 Wróblew, k/ Sieradza

Tel.: +48 43 821 33 08

Fax.: +48 43 821 32 00

e-mail: wroblew@agros-wronscy.pl


FILIA SZONOWICE

 

Czynne: pn - pt 7:30 - 17:00

Serwis, sklep części zamiennych 7:30-15:30

sb, ndz: nieczynne

Ul. Słowackiego 30

47-411 Rudnik, k/ Raciborza

Tel.: +48 32 410 65 85

Fax.: +48 32 410 65 88

e-mail: szonowice@agros-wronscy.pl

FILIA ZDANOWICE

 

Czynne: pn - pt 7:30 - 17:00

Serwis, sklep części zamiennych 7:30-15:30

sb, ndz: nieczynne

Zdanowice 43

28 – 362 Nagłowice, k/ Jędrzejowa

Tel.: +48 573 782 596

 tel.2.: +48 797 351 683

e-mail: zdanowice@agros-wronscy.pl

Autoryzowany Dealer
new holland
  • © 2024 r.   Strony internetowe Trustnet
  • Zadzwoń do nas Tel. (34) 311-07-82