Nasi przedstawiciele handlowi i serwisanci są do Twojej dyspozycji

 

STRZELCE WIELKIE 

Andrzej Wojewoda

tel. 784 918 844

a.wojewoda@agros-wronscy.pl

powiaty: radomszczański, piotrkowski,bełchatowski, raciborski i okolice

Arkadiusz Smolarek

tel. 600 353 819

a.smolarek@agros-wronscy.pl

Powiaty: Dąbrowa Górnicza, będziński, żywicki, sosnowiecki, gliwicki, katowicki, tyski, oświęcimski, pszczyński, cieszyński, mikołowski, bieruńsko-lędziński, bielski i okolice

Szymon Mazur

tel. 604 485 107

sz.mazur@agros-wronscy.pl

powiaty: tarnogórski, lubliniecki

Zdzisław Jasek

tel. 600 353 818

z.jasek@agros-wronscy.pl

powiaty: częstochowski, pajęczański,kłobucki, zawierciański, radomszczański, bełchatowski

Zbigniew Pieroński

tel. 660 768 021

serwis@agros-wronscy.pl

Kierownik Serwisu

WRÓBLEW 

Krzysztof Janiak

tel. 608 620 937

k.janiak@agros-wronscy.pl

powiaty: sieradzki

Dyrektor Oddziału

Jacek Sowała

tel. 728 493 303

j.sowala@agros-wronscy.pl

powiaty: sieradzki, zdunskowolski, łaski

Tomasz Duszyński

tel. 728 493 396

t.duszynski@agros-wronscy.pl

powiaty: sieradzki, wieluński, wieruszowski

Robert Głuszczak

tel. 662 206 867

r.gluszczak@agros-wronscy.pl

powiaty: sieradzki

Andrzej Galewicz

tel. 608 625 095

serwiswroblew@agros-wronscy.pl

Kierownik Serwisu

SZONOWICE 

Adam Szwiec

tel. 504 891 862

serwisszonowice@agros-wronscy.pl

powiaty: raciborski i okolice

Dyrektor Oddziału 

Kierownik Serwisu

Sławomir Heyduk

tel. 784 522 296

s.heyduk@agros-wronscy.pl

powiaty: wodzisławski, jastrzębski, pszczyński, bielski, żywiecki, cieszyński i okolice

złobicki12.jpg

Krzysztof Żłobicki

tel. 662 206 822

k.zlobicki@agros-wronscy.pl

powiaty: raciborski, gliwicki, kędzierzyńsko-kozielski i okolice

PRADŁA /ZDANOWICE

Paweł Tkacz

tel. 728 929 922

p.tkacz@agros-wronscy.pl

powiaty: zawierciański, myszkowski, okulski i okolice

Dyrektor Oddziału

kalamat316x396.jpg

Rafał Kalamat

tel. 784 921 889

r.kalamat@agros-wronscy.pl

powiaty: zawierciański, myszkowski, okulski i okolice

SKLEP-CZĘŚCI ZAMIENNE

STRZELCE WIELKIE  


SZONOWICE

PRADŁA

WRÓBLEW

czesci@agros-wronscy.pl    

k.paczka@agros-wronscy.pl 

d.labocha@agros-wronscy.pl   

czesciwroblew@agros-wronscy.pl   

    

608 624 225

Szymon Jargan

Kierownik Sklepyu Części Zamiennych


608 625 311

Grzegorz Czerwonka

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych


608 625 165

Daniel Płóciennik

Mobilny Doradca ds. Sprzedaży Części Zamiennych

 

        

662 206 832

Krzysztof Paczka

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

 

500 062 627

Dominik Labocha

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

               

608 620 587

Witold Galewicz

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

       
Siedziba firmy

P.H.U.P Agros-Wrońscy Sp. z o.o.

Czynne: pn - pt 7.00-16.00

                      sb 7.00-13.00

Ul. Częstochowska 3

98-337 Strzelce Wielkie

Tel.: +48 34 311 07 82

Fax.: +48 34 364 78 68

e-mail: agros@agros-wronscy.pl

NIP 574 000 70 71

FILIA WRÓBLEW

 

Czynne: pn - pt 7.30 - 15.30

                        sb 7.30-13.00

Ul. Wróblew 8 b

98-285 Wróblew

Tel.: +48 43 821 33 08

Fax.: +48 43 821 32 00

e-mail: wroblew@agros-wronscy.pl


FILIA SZONOWICE

 

Czynne: pn - pt 7.30:15.30

                      sb 7.30-13.00

Ul. Słowackiego 30

47-411 Rudnik

Tel.: +48 32 410 65 85

Fax.: +48 32 410 65 88

e-mail: szonowice@agros-wronscy.pl

FILIA PRADŁA

 

Czynne: pn - pt 7.30-15.30

                      sb 7.30-13.00

Ul. Wyzwolenia 90

42 – 425 Kroczyce

Tel.: +48 728 929 922

 tel.2.: +48 784 921 889

e-mail: p.tkacz@agros-wronscy.pl

Autoryzowany Dealer
new holland
  • © 2020 r.   Strony internetowe Trustnet
  • Zadzwoń do nas Tel. (34) 311-07-82