lewy  dealer logox

katalog3

SERWIS 

Masz pytanie dotyczące serwisu twojego parku maszynowego, napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zadzwoń bezpośrednio do Kierownika Serwisu Agros-Wrońscy Zbigniewa Pierońskiego.

 

Tomasz Wroński, dyrektor ds. Serwisu i Części Zamiennych

tel.: 694 192 899, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 


Zbigniew Pieroński, kierownik serwisu w Strzelcach Wielkich

tel.: 660 768 021, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Nasz zespół serwisantów to specjaliści, którzy stale dokształcają się i rozwijają. Do dyspozycji mamy najnowocześniejsze urządzenia i oprogramowanie. Oferujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne u klienta i w serwisie. Doradzamy. Wykonujemy wyceny oraz kosztorysy. Pozostajemy w gotowości w naszych oddziałach w Strzelcach Wielkich i we Wróblewie. Zapewniamy mobilny serwis na telefon i ekspresowe dostarczanie brakujących części. Tworzymy jeden standard. Czy w Strzelcach Wielkich, we Wróblewie czy w Szonowicach klient korzystający z serwisu Agros-Wrońscy otrzymuje natychmiastową pomoc. Do jego dyspozycji są: mechanicy, elektrycy i diagności. Dysponujemy 5 samochodami serwisowymi wyposażonymi w komputery diagnostyczne, migomaty i spawarki gazowe, tokarki, frezarki, podnośniki z wysięgnikiem, wózki rozjazdowe, klucze dynamometryczne, wiertarki oraz ściągacze kół. Posiadamy autoryzację na naprawy sprzętu takich producentów jak: New Holland, UNIA Group, Kuhn czy Kongskilde. Pracownicy serwisu tworzą pięć zespołów pogotowia serwisowego, gotowych w każdej chwili podjąć interwencję naprawczą u Klienta.  

 

3413